Про компанію

Компанія «Аттоліс» працює на ринку поліграфії і картонної упаковки з 2000 року.

«Аттоліс» спеціалізується на виробництві поліграфічної продукції, післядрукарської обробці, виробництві конвертів, упаковки з картону і гофрованого картону, паперових пакетів.

Багаторічний досвід, висока кваліфікація співробітників і сучасний парк обладнання дозволяють надати клієнту повний цикл послуг від вибору продукції, підготовки макету, розробки конструкції упаковки для вашого товару до відвантаження і доставки готової продукції.

Детальніше
Поліграфічна продукція
Компанія «Аттоліс» має можливість друкувати як великі, так і малі тиражі практично на будь-якому матеріалі.
Цифровий друк
Детальніше
Цифровий друк

Цифровий друк виконується на новітньому друкарському обладнанні Xerox Versant 2100. Обладнання дає змогу виконувати високоякісний друк з найбільш реалістичною передачею кольору в короткий термін. Друк може бути виконано на папері, самоклеючій плівці і папері, на дизайнерському картоні.

Максимальний формат цифрового друку: 660 мм х 330 мм.

Високошвидкісний друк в один колір і нанесення персоналізації (друк змінних даних: індивідуального номера, штрих-коду, QR-коду, імені адресата, адреси і т.д. на кожному екземплярі тиражу) виконується на двох машинах XeroxNuvera 144.

Шовкотрафаретний друк
Детальніше
Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк відбувається шляхом продавлювання фарби крізь трафарет і дає змогу наносити зображення практично на будь-який матеріал різної товщини і фактури.

Максимальний формат друку: 1050 мм х 1900 мм.

Метод шовкотрафаретного друку застосовується для нанесення зображення на папір, тканину, пластик, кераміку, скло, металеві поверхні. Зображення, нанесене методом шовкотрафаретного друку, є стійким до зовнішніх впливів.

Також за допомогою методу шовкотрафаретного друку на вироби наноситься УФ-лак, глітерний лак, скретч-покриття (спеціальний шар фарби, який можна стерти, і який наноситься на ту частину інформації, яку необхідно приховати, використовується на лотерейних білетах, акційних пропозиціях, картках поповнення та інших матеріалах).

На виробництві «Аттоліс» встановлено обладнання для нанесення об’ємного тиснення без кліше за допомогою технології Silk Foil. Ця технологія не вимагає наявності кліше, УФ гель наноситься на матеріал крізь трафарет, після полімеризації під УФ лампами на гель припечатується металізована фольга. У результаті цього процесу виходять рельєфні елементи.

Офсетний друк
Детальніше
Офсетний друк

Офсетний друк використовується для виробництва великих тиражів. Можливий повноцінний друк і друк в один колір.

Максимальний  формат офсетного друку 1040 мм х 720 мм.

Надрукована продукція далі може бути допрацьована з урахуванням побажань замовника: сфальцьована (зроблені згини), покрита ламінацією, покрита УФ-лаком. Може бути нанесена персоналізація за допомогою друкарського обладнання Xerox Nuvera 144.

Виробництво компанії «Аттоліс» має у своєму розпорядженні широкий спектр обладнання і має змогу надавати різноманітні послуги з післядрукарської обробки і декорування поліграфії.

Наші клієнти