Виробництво картонної упаковки

Вам потрібно упакувати свій товар без зайвих труднощей, надійно та красиво? Звертайтеся до компанії ATTOLIS.

Виробництво картонного паковання для ATTOLIS — головна діяльність більше 20 років. Різноманітні товари від біжутерії та цукерок до сковорідок та гальмівних колодок упаковані в наші вироби з картону. 

 

Чому перевага віддається саме картонній упаковці?

Картон і гофрокартон як матеріал для упаковки користуються великою популярністю в силу своїх позитивних характеристик:

 • Екологічність і гіпоалергенність. Картонна упаковка швидко розкладається і не несе шкоди навколишньому середовищу. Також матеріал можна вдруге переробляти. В процесі цього буде виділятися набагато менше вуглекислого газу, ніж при переробці пластику й інших пакувальних матеріалів.
 • Можливість виготовлення картонної упаковки на замовлення у великій кількості. Сучасні технології дозволяють за короткий час випускати великі тиражі ідентичної продукції.
 • Гофрокартон — це матеріал, який має значні амортизаційні властивості. В такій тарі вміст не пошкодиться навіть при транспортуванні на далеку відстань.
 • Різноманітність в оформленні упаковки. За допомогою спеціального обладнання на поверхню картонної упаковки можна нанести різні принти, слогани, логотипи та інші зображення. Ваша упаковка буде мати привабливий зовнішній вигляд, що стане мотивацією для придбання вашої продукції.
 • Відносно невисока вартість. 

Віддаючи перевагу паперовій упаковці, ви вибираєте легкість, оригінальний дизайн і функціональність. Правильно розроблена й оформлена тара стане ефективним засобом для просування найрізноманітніших товарів.

Широкий вибір картонної упаковки на замовлення

Виготовлення картонної упаковки — професійна діяльність компанії ATTOLIS з 2000 року. У нас можна замовити фірмову паперову тару для вашої продукції. Кваліфіковані фахівці допоможуть підготувати макет і підберуть конструкцію упаковки відповідно до вимог замовника.  

Упаковку на замовлення можна вибрати з наступних категорій:

 • упаковка для харчової продукції;
 • коробки за індивідуальними параметрами;
 • оригінальні конверти та буклети для пластикових карт;
 • паперові пакети;
 • ефектні шоу-бокси;
 • ємності для попкорну та багато іншого.

Як вибрати й придбати упаковку на замовлення?

Варіанти картонних упаковок на замовлення можна подивитись у прикладах робіт на сторінках нашого сайту. Фахівці допоможуть розробити макет індивідуальної упаковки на замовлення, а також порекомендують щільність і якість паперу або картону. 

ATTOLIS — це інноваційні технології, ефектне оформлення та необмежені можливості оздоблення фірмової упаковки. Купуючи упаковку під замовлення в нашій компанії, ви зможете привернути увагу покупців і мотивувати їх віддати свій вибір саме вашій продукції.

Картонна упаковка — це один з основних типів упаковки, яка використовується для зберігання та перевезення різних товарів. Така упаковка є однією з найбільш практичних і зручних, а якщо вибрати виготовлення коробок на замовлення у фахівців компанії ATTOLIS, то в найкоротші терміни ви отримаєте високоякісний виріб.

Особливості та переваги картонної упаковки

Гофрокартон і звичайний картон — це одні з кращих матеріалів для виробництва упаковки. Серед переваг даних виробів можна виділити:

 • Величезний асортимент оформлення. Зовнішню сторону упаковки можна оформити так, як потрібно замовнику. Це дозволяє зробити упаковку під замовлення з фірмовим логотипом, оригінальним текстом, слоганом або принтом.
 • Широкі способи використання. Коробки застосовуються в різноманітних сферах: від упаковки новорічних подарункових наборів до перевезення будівельних матеріалів або зберігання взуття.
 • За короткий термін, особливо якщо звернутися до компанії ATTOLIS за послугою виробництва картонної упаковки в Україні, то можна отримати великий тираж якісних виробів за оптимальною ціною.
 • Картон відрізняється міцністю, має амортизуючі якості, дозволяє зберігати виріб довгий час і безпечно перевозити його на далекі відстані.

Якісна упаковка на замовлення стане не просто приємним доповненням до вашої продукції, але й відмінним способом просування бренду, компанії або товару. Клієнти вважають фірми, які приділяють багато уваги навіть дрібним деталям у презентації товару, більш серйозними та сучасними.

Де замовити виробництво упаковки?

Компанія ATTOLIS — це професійний виробник, який вже понад 20 років займається випуском індивідуальних паковань на замовлення. Всі вироби виготовляються з високоякісних матеріалів, які відповідають усім світовим стандартам і нормам. До кожного замовника ми маємо індивідуальний підхід, готові надати приклади наших робіт та порекомендувати матеріали, форми, варіанти друку та оздоблення для пакування вашої продукції. Крім того, на всі послуги ми пропонуємо оптимальні ціни та високу якість виготовлення.

Ви можете оформити замовлення, використавши форму зворотнього зв'язку, зателефонувавши нам, або можете зв'язатися з нами в месенджерах чи електронною поштою.