Картонні коробки

 

Міцні повнокольорові коробки з гофрокартону

Гофрокартон має негладку поверхню, тому нанести якісний суцільний друк відразу на нього неможливо. Повнокольорове зображення друкується на аркуші паперу, який потім приклеюється до аркуша гофрокартону.

Такий процес виготовлення дає можливість отримати барвисті й при цьому дуже міцні коробки, які використовуються для упаковки різних товарів: від фармацевтики та парфумерії до дорогої техніки. 

Якщо потрібно надійно й оригінально упакувати продукти харчування, побутові товари, посуд, техніку розгляньте варіант таких пакувальних матеріалів, як кашировані гофрокартонні коробки. 

Кашировані картонні коробки на замовлення в ATTOLIS

Каширування — це метод приклеювання плоских матеріалів один до одного. Методом каширування в ATTOLIS виготовляється міцна повнокольорова упаковка з гофрованого картону.

На виробництві ATTOLIS ми займаємося виготовленням коробок з кашированого гофрокартону вже більше 20 років. Виробничі потужності нашої компанії знаходяться в Дніпрі, однак якість нашої продукції та рівень професіоналізму вже встигли оцінити багато компаній з усієї України.

Завдяки методиці каширування картону будь-яку упаковку можна зробити максимально привабливою, міцною та оригінальною. Створення коробок такого типу передбачає склеювання декількох шарів паперу й картону. Каширування застосовується в тому випадку, коли немає можливості виконати прямий друк безпосередньо на матеріалі.

Який вид мають кашировані коробки з картону?

Каширована коробка - це по суті звичайна гофрокартонна упаковка, яка може бути різних розмірів і конфігурацій, але з якісним друком на ній. Перед висічкою та склеюванням коробки на лист гофрокартону наклеюється аркуш паперу або картону з друком. Використання цієї технології є досить затребуваним, так як кашировані коробки — це міцна яскрава упаковка, здатна захистити навіть дуже крихкий товар від пошкоджень.

Переваги кашированих коробок з друком

Коробки з кашированого гофрокартону мають свої позитивні особливості:

 • вони можуть бути барвистими з якісним повнокольоровим друком;
 • гофрокартон каширується не обов'язково барвистим друком, до нього можна приклеїти і білий аркуш матового паперу з лаконічним друком логотипу;
 • в залежності від типу гофрокартона, такі коробки виходять дуже міцними; 
 • ATTOLIS може виготовляти гофрокартонні коробки, кашировані з обох сторін. Так отримується паковання, привабливе не тільки зовні, а й всередині;
 • ATTOLIS може виготовляти кашировані коробки великими і надвеликими кількостями.

В паковання з кашированого картону упаковують найрізноманітніші товари, включаючи парфюмерію, продукти харчування, побутову техніку, посуд та багато іншого.

В компанії ATTOLIS виготовляються картонні коробки на замовлення. Фахівці компанії допоможуть вибрати форму й розмір упаковки, підібрати необхідні матеріали та спосіб друку. Ваша упаковка вийде оригінальною, високоміцною та максимально привабливою.

Клієнти, які замовляють у нас міцні коробки з друком, знаходяться в Києві, у Харкові, в Одесі, в Хмельницькому та інших містах України. ATTOLIS виробляє кашировані коробки на замовлення великими тиражами й доставляє замовникам по всій країні.

Ми виготовляємо різноманітне картонне паковання:

Коробки з картону і гофрокартону — деякі види:

 • «Кришка-дно» — в цьому варіанті коробки товар складається в нижню частину — «дно» і конструкція закривається зверху кришкою. Коробки «кришка-дно» також можуть виготовлятися з твердого палітурного картону — такі міцні коробки застосовують для упаковки ювелірних виробів, дорогого взуття, подарункових наборів.
 • «Шоу-бокс» — упаковка-вітрина. «Шоу-бокс» дає можливість транспортувати товар в упаковці і в ній же розкласти продукцію на прилавках магазину.
 • «Самозбірні» з відкидною кришкою або «скринька» — популярні для упаковки подарункових наборів, книг, альбомів, одягу, дитячих товарів.
 • «Гофрокороб» — найпоширеніший вид коробок, в якому частини стінок складаються, закриваючи коробку.
 • «Пенал» — коробка з висувним ящиком. Щоб відкрити таку упаковку, потрібно натиснути й витягнути внутрішній короб.

Ціни на картонні коробки розраховуються, виходячи з:

 • типу коробки та наявності штампа;
 • матеріалів, що використовуються;
 • складності обробки: застосування каширування, висікання віконець, вклейки плівки у віконця, нанесення UV-лаку, тиснення і т. д .;
 • обсягу замовлення.