Виготовлення паперових пакетів

 

Паперові пакети, як правило, використовуються для упаковки покупок або подарунків, також можуть бути використані як сувенірна продукція з логотипом компанії-замовника для вручення рекламно-інформаційних матеріалів.

Із чого виготовляються паперові пакети:

 • із крафт-паперу;
 • із вибіленого крафт-паперу;
 • із крейдованого паперу;
 • із картону;
 • пакети можуть бути доповнені ручками—паперовими або мотузяними.

Крафт-папір — це міцний пакувальний папір коричневого кольору або вибілений папір. Крафт-папір — це недорогий матеріал для упаковки і при цьому досить міцний.Вартість виготовлення крафт-пакету буде нижча, ніж пакету із крейдованого паперу або картону. Упаковка з крафт-паперу у наш час дуже популярна як екологічна упаковка для екотоварів.

Зображення на пакеті за бажанням замовника можна зробити однокольоровим, повнокольоровим, з додатковою післядрукарською обробкою (глітерний лак, тиснення, УФ-лак, ламінування, установка люверсів).

Паперові пакети з логотипом компанії — це відмінний рекламний засіб, якщо потрібно розрекламувати свій бренд і створити його позитивний імідж в очах покупців. Упаковка такого типу є необхідністю для супермаркетів, парфумерних магазинів, інтернет-компаній та інших організацій, які піклуються про просування своєї продукції.

Як допомагає виробництво паперових пакетів у просуванні товарів?

 • Довіра покупців. Що може бути більш авторитетним, ніж думка людини, яка скористалась певним товаром або послугою? Якщо на вулиці перехожі будуть бачити в руках людей пакети з логотипом вашої компанії, це буде прямим посиланням, яке вказує на те, що цією продукцією користуються і саме на неї варто звернути увагу.
 • Впізнаваність. Чим частіше ми бачимо рекламу, тим сильніше виникає бажання скористатися певним товаром. Виготовлення паперових пакетів на замовлення в Одесі допоможе зробити вашу продукцію впізнаваною, а також мотивуватиме людей як мінімум поцікавитися тим, що ви пропонуєте.
 • Імідж компанії. Хто, як не клієнти, оцінить ваші старання? Дуже приємно витрачати гроші в магазині, де продукцію кладуть у фірмові пакети з логотипом організації. В цьому випадку ціна виробництва паперових пакетів у Харкові буде повністю виправдана прибутком від реалізації продукції. Авторські паперові пакети є доказом того, що покупець купує товари в магазині, де піклуються про своїх клієнтів.

Паперові пакети можуть використовуватися для різних цілей. У такій упаковці можна дарувати подарунки, передавати документи, роздавати рекламну продукцію і так далі.

Технологія виробництва паперових пакетів з логотипом на замовлення

Найдоступніший матеріал для виготовлення паперових пакетів з логотипом у Дніпрі — це крафт-папір. Пакувальний папір коричневого кольору коштує на порядок дешевше, ніж вибілений. Сучасні технології друку на пакетах дають можливість зробити таку упаковку привабливою, ефектною і максимально інформативною.

У компанії «Аттоліс» можна замовити друк пакетів паперових з використанням наступних матеріалів:

 • крафт-папір коричневого або білого кольору;
 • крейдований папір;
 • картон.

За бажанням замовника паперові пакети можуть доповнюватися ручками з аналогічного матеріалу або мотузками. Що стосується оформлення, ви можете замовити одноколірні, повнокольорові пакети або варіації, доповнені післядрукарською обробкою (тиснення, ламінування, гліттерний лак і так далі).

Як зробити онлайн-замовлення паперової упаковки в Києві?

Виготовлення паперової упаковки — профільна послуга компанії «Аттоліс». Замовити виробництво оригінальних пакетів найвищої якості можна на офіційному сайті організації або за контактним номером телефону. Ми допоможемо вибрати паперову упаковку для харчових продуктів, яка максимально задовольнить ваші вимоги і стане найкращим рекламним інструментом для просування пропонованої продукції.

Оставьте заявку и мы с вами свяжемся в ближайшее время