Упаковка для пластикових карток

Вже більше 10 років ми розробляємо унікальні рішення для лідерів ринку України в різних нішах.

Серед наших клієнтів: ПриватБанк, монобанк, А-Банк і багато інших.

ПриватБанк - розробка упаковки для елітної картки Lady Platinum

   

Конверт з дизайнерського картону з офсетного і шовкотрафаретного печаткою, комплектується інформаційної брошурою. У верхній частині конверта картон складний вдвічі, карта вставляється в проріз на внутрішній стороні конверта.

Розмір складеного конверта: 230 х 115 х 5 мм.

А-Банк - розробка конвертів для банківських карт

  

Конверти з крейдованого паперу з повнокольоровим друком, додаткова друк персоналізації - унікальних штрих і QR-кодів на кожному конверті, комплектується інформаційної листівкою. Карта вкладається в конверт.

Розмір складеного конверта: 220 х 110 мм.

А-Банк - розробка упаковки для банківської карти Зелена

 

Конверти з крейдованого паперу з печаткою, нанесення UV-лаку на літери на лицьовій стороні, комплектуються інформаційними листівками. Карта вставляється в прорізі вушка.

Розмір складеного конверта: 195 х 140 мм.

КСМ Клініка - розробка упаковки для карти клієнта platinum

 

Упаковка-книжка з палітурного картону з шовкотрафаретного печаткою і вибірковим UV-лаком на лицьовій стороні, на внутрішній стороні кишеню для рекламно-інформаційної поліграфії. Карта вставляється в осередок.

Розмір складеної упаковки: 200 х 200 мм.

Jumper - виготовлення упаковки для карти постійного клієнта

 

Буклет із крейдованого картону з двостороннім друком з двома фальцами. Карта вставляється в прорізі "вушка"

Розмір складеного буклету: 190 х 190 мм.

HUMAN - буклет для карти. LAKE PARK - листівки для пластикових карт.

 

Буклет із крейдованого картону з двостороннім друком з двома фальцами. Карта кріпиться на краплю силіконового клею. Розмір складеного буклету: 190 х 190 мм.

Листівки з дизайнерського картону з шовкотрафаретного печаткою логотипу. Карта вставляється в прорізі "вушка". Розмір складеної листівки: 100 х 200 мм.

Оставьте заявку и мы с вами свяжемся в ближайшее время

Упаковка для пластикових карт може бути простою або привілейованої (для клубної картки, vip-карти) з додатковою обробкою упаковки. Звичайні масові карти не вимагають складної упаковки, але разом з картою в упаковку може бути вкладений буклет, листівка або каталог. В цьому випадку коробка або конверт повинні бути відповідного розміру, щоб вмістити всі необхідні вкладиші, також буде потрібно спеціальний механізм кріплення безпосередньо для карти (прорізи, вушка).

Різновиди подарункових упаковок для пластикових карт

Упаковка для дисконтних карт може відрізнятися матеріалом виготовлення і формою. Тут немає ніяких обмежень, окрім побажань замовників. Банківська, бонусна, клубна карта або подарунковий сертифікат в спеціальному конверті - це можливість піднести сюрприз. Сьогодні технології в області поліграфії дозволяють замовити виготовлення наступних типів упаковок для пластикових карт:

  • Конверт. Упаковка для подарункових карт проводиться з дизайнерського картону, із крейдованого картону з повнокольоровим друком виключно під габарити вироби. Це допомагає максимально зберегти ергономічність пластика і самої упаковки. Конверти можуть бути з додатковою печаткою персоналізації - унікальних штрих і QR-кодів на кожному виробі.
  • Коробочки із крейдованого картону, розміром 72 х 98 х 5 мм, 220 х 110 мм, 230 х 115 х 5 мм, 195 х 140 мм або в інших варіаціях. Цікава конструкція з міцного матеріалу зручна в експлуатації і не займає багато місця в сумочці або кишені. Пластикова карта в такій упаковці буде надійно захищена від зовнішніх негативних впливів.
  • Буклет має розміри 190 х 190 мм. Дисконтні, бонусні і подарункові карти надійно кріпляться в куточках на краплю силіконового клею.
  • Упаковка-книжка для пластикових карт вкладається в фірмовий картонний пакет. Розміри такої упаковки 200 х 200 і 243 х 180 х 15 мм.
  • Листівки з дизайнерського картону з шовкотрафаретного печаткою логотипу мають розмір від 100 х 200 мм. Надійна упаковка відрізняється презентабельним зовнішнім виглядом. Конструктивні особливості стильною листівки зводяться до того, що в її куточках можна надійно закріпити пластикову карту. Презентабельний зовнішній вигляд такої упаковки нікого не залишить байдужим.
  • Вибираючи упаковку для пластикових карт, варто подбати про те, щоб її дизайн відповідав корпоративному стилю організації. Картонний або паперовий конверт додадуть карті ще більшої привабливості, а також допоможуть надійно захистити пластик від потертостей і інших пошкоджень.

Як можна підкреслити статус пластикової карти за допомогою упаковки?

Упаковка vip-карт повинна виглядати дорого і стильно, підкреслюючи високий статус власника вкладеної карти. Дизайн виконується відповідно до корпоративного стилю компанії (банку, бутика, ресторану, клубу), яка видає карту.

У цьому випадку важливу роль відіграють елементи післядрукарської обробки. За побажанням клієнта упаковка може бути повністю покрита УФ-лаком для додання глянцю і барвистості друку, або УФ-лаком можуть бути покриті деякі елементи, наприклад логотип. Упаковка може бути повністю покрита матовою плівкою для додання матеріалу бархатистости. Окремі елементи можуть бути виділені тисненням (з фольгою або без неї) або гліттерним лаком.

Види упаковки для банківських карт в компанії «Аттолис»

Якщо ви шукайте, де купити якісну і недорогу упаковку для пластикових карт, то в нашій компанії ви точно знайдете потрібні вироби Тут можна вибрати приклад, що випускається або замовити індивідуальне виробництво оригінальної упаковки за проектом замовника.

Наша компанія має все необхідне обладнання, що дозволяє робити продукцію максимально привабливою і доступною за ціною. Ви можете вибрати варіанти упаковки для карт з нанесенням UV-лаку, Гліттера, фігурної висічки, а також зробити покриття матовою / глянсовою ламінацією, Soft Touch покриття, тиснення блинтовое, тиснення фольгою або тиснення без кліше Silk Foil.

Як замовити упаковку для подарункових сертифікатів?

Щоб оформити замовлення на виготовлення упаковки подарункових сертифікатів, залиште замовлення або зателефонуйте менеджеру. Наші фахівці допоможуть вибрати зручні конверти для пластикових карт. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів, а також кращу вартість на всі вироби та професійні послуги виготовлення на вищому рівні.