Виготовлення упаковки для карт

Вже більше 10 років ми розробляємо унікальні рішення для лідерів ринку України в різних нішах.

Серед наших клієнтів: ПриватБанк, монобанк, А-Банк і багато інших.

ПриватБанк - розробка упаковки для елітної картки Lady Platinum

   

Конверт з дизайнерського картону з офсетним і шовкотрафаретним друком, комплектується інформаційною брошурою. У верхній частині конверта картон складений вдвічі, карта вставляється в проріз на внутрішній стороні конверта.

Розмір складеного конверта: 230 х 115 х 5 мм.

А-Банк - розробка конвертів для банківських карт

  

Конверти з крейдованого паперу з повнокольоровим друком, додатковий друк персоналізації - унікальних штрих і QR-кодів на кожному конверті, комплектується інформаційною листівкою. Карта вкладається в конверт.

Розмір складеного конверта: 220 х 110 мм.

А-Банк - розробка упаковки для банківської карти Зелена

 

Конверти з крейдованого паперу з друком, нанесення UV-лаку на літери на лицьовій стороні, комплектуються інформаційними листівками. Карта вставляється в прорізи "вушка".

Розмір складеного конверта: 195 х 140 мм.

КСМ Клініка - розробка упаковки для карти клієнта platinum

 

Упаковка-книжка з палітурного картону з шовкотрафаретним друком і вибірковим UV-лаком на лицьовій стороні, на внутрішній стороні кишеня для рекламно-інформаційної поліграфії. Карта вставляється в отвір.

Розмір складеної упаковки: 200 х 200 мм.

Jumper - виготовлення упаковки для карти постійного клієнта

 

Буклет із крейдованого картону з двостороннім друком з двома фальцами. Карта вставляється в прорізи "вушка".

Розмір складеного буклету: 190 х 190 мм.

HUMAN - буклет для карти. LAKE PARK - листівки для пластикових карт.

 

Буклет із крейдованого картону з двостороннім друком з двома фальцами. Карта кріпиться на краплю силіконового клею. Розмір складеного буклету: 190 х 190 мм.

Листівки з дизайнерського картону з шовкотрафаретним друком логотипа. Карта вставляється в прорізи "вушка". Розмір складеної листівки: 100 х 200 мм.

Упаковка для пластикових карт може бути простою або привілейованою (для клубної картки, vip-карти) з додатковою обробкою упаковки. Звичайні масові карти не потребують складної упаковки, але разом з картою в упаковку може бути вкладений буклет, листівка або каталог. В цьому випадку коробка або конверт повинні бути відповідного розміру, щоб вмістити всі необхідні вкладиші, також буде потрібен спеціальний механізм кріплення безпосередньо для карти (прорізи, отвори, клей).

Різновиди подарункових упаковок для пластикових карт

Упаковка для дисконтних карт може відрізнятися матеріалом виготовлення і формою. Тут немає ніяких обмежень, окрім побажань замовників. Банківська, бонусна, клубна карта або подарунковий сертифікат в спеціальному конверті - це можливість зробити сюрприз. Сьогодні технології в області поліграфії дозволяють реалізувати будь-які дизайнерські ідеї.

ATTOLIS - це професійне виробництво фірмової упаковки. Серед реалізованих нами варіантів пакування пластикових карток:

  • Конверт. Упаковка для подарункових карт виготовляється з дизайнерського картону або крейдованого картону з повнокольоровим друком під габарити картки та рекламно-інформаційних вкладишів. На конверти може додатково наноситися друк персоналізації - унікальних штрих і QR-кодів на кожному виробі.
  • Коробочки із крейдованого картону, розміром 72 х 98 х 5 мм, 220 х 110 мм, 230 х 115 х 5 мм, 195 х 140 мм або в інших варіаціях. Цікава конструкція з міцного матеріалу зручна в експлуатації і не займає багато місця в сумочці або кишені. Пластикова карта в такій упаковці буде надійно захищена і можна ще додатково вкласти маленький рекламний буклет.
  • Буклет з розмірами 190 х 190 мм. Дисконтні, бонусні і подарункові карти надійно кріпляться на краплю силіконового клею.
  • Упаковка-книжка для пластикових карт виготовляється з твердого палітурного картону і може вкладатися в фірмовий картонний пакет. 
  • Листівки з дизайнерського картону з шовкотрафаретним друком логотипудля клубних карток. Пластикова карта вставляється в прорізи "вушки". Такі листівки можна зробити з будь-якого дизайнерського картону, а автентичність кольорів вашого логотипу на картоні різних кольорів забезпечить шовкотрафаретний друк.

Обираючи упаковку для пластикових карт, варто подбати про те, щоб її дизайн відповідав корпоративному стилю організації. Картонний або паперовий конверт додадуть карті ще більшої привабливості, а також допоможуть захистити пластик від пошкоджень. 

Як можна підкреслити статус пластикової карти за допомогою упаковки?

Упаковка vip-карт повинна виглядати дорого і стильно, підкреслюючи високий статус власника вкладеної карти. Дизайн виконується відповідно до корпоративного стилю компанії (банку, бутика, ресторану, клубу), яка видає карту.

У цьому випадку важливу роль відіграють елементи післядрукарської обробки. За побажанням клієнта упаковка може бути повністю покрита UV-лаком для додання глянцю і барвистості друку, або UV-лаком можуть бути покриті деякі елементи, наприклад логотип. Упаковка може бути повністю покрита матовою плівкою для додання матеріалу бархатистости. Окремі елементи можуть бути виділені тисненням (з фольгою або без неї) або гліттерним лаком.

Види упаковки для банківських карт в компанії ATTOLIS

Якщо ви шукаєте де купити якісну упаковку для пластикових карт, то в нашій компанії ви точно знайдете потрібні вироби. Тут можна ознайомитися з прикладами, що випускаються, або замовити індивідуальне виробництво оригінальної упаковки за проєктом замовника.

Наша компанія має все необхідне обладнання, що дозволяє робити продукцію максимально привабливою і з різноманітними техніками оздоблення. Ви можете вибрати варіанти упаковки для карт з нанесенням UV-лаку, глітера, фігурної висічки, а також зробити покриття матовою / глянцевою ламінацією, Soft Touch покриття, тиснення блінтове або з фольгою, або тиснення без кліше Silk Foil.

Як замовити упаковку для подарункових сертифікатів?

Щоб оформити замовлення на виготовлення упаковки для пластикових карт та подарункових сертифікатів, залиште замовлення в формі зворотного зв'язку або зателефонуйте нам. Також ви можете зв'язатися з нами в месенджерах чи електронною поштою.

Ми пропонуємо широкі можливості для виготовлення фірмового паковання та поліграфії, кращу вартість на всі вироби та високу якість виробництва.