Друк логотипу на папері тіш'ю

ATTOLIS якісно друкує на тонкому папері тіш'ю та виконує замовлення від 300 аркушів. 

 

Тіш'ю (з англ. tissue—серветка) — дуже тонкий папір, який рідко використовується в якості самостійної упаковки. Матеріал відрізняється витонченістю і ніжністю, а також може бути представлений у різних відтінках. 

Тіш'ю не завжди може використовуватися як самостійна упаковка, бо вона не може надійно захистити товар від пошкоджень і забруднень. Але цей ніжний папір чудово доповнить основну упаковку.

У тіш'ю можна огорнути товар перед тим, як покласти його в коробку чи пакет. Так ви зможете додатково захистити виріб і зафіксуєте його в упаковці, заповнивши пустий простір. Упаковка товару з брендованою тіш'ю — це додаткові позитивні емоції вашого покупця.

 

Особливості та можливості друку на тіш‘ю:

  • для нанесення зображень на тонкий папір ми використовуємо виключно екологічні водні фарби. Такі фарби не мають запаху. Це важливо для обгортання в папір товарів, постачальники яких слідкують за якістю та презентатабельним виглядом паковання;
  • для друку на тіш‘ю краще обрати багато невеликих елементів, ніж один великий з товстими суцільними лініями, бо від великої кількості водної фарби папір може дещо зморщитися;
  • щільність паперу тіш’ю 18-20 г/м², він легкий як пір’їнка;
  • ми надамо вам на вибір понад 50 його кольорів;
  • друкуємо як матовими, так і металізованими фарбами. Окрім стандартних золотої та сріблястої фарб, металізованими можуть бути будь-які кольори.

 

Друк на папері тіш’ю: висока якість за доступною ціною

Щоб замовити друк на папері тіш’ю, скористайтеся послугами фахівців компанії ATTOLIS. Для створення унікальних виробів тут використовується високоточне обладнання, якісні витратні матеріали та інші додаткові елементи. 

Друк логотипу на папері тіш’ю виконується професійними друкарями, які знають: 

  • як правильно розробити стиль виробу;
  • як підібрати колір матеріалу;
  • як робити акцент на деталях. 

Друк на пакувальному папері тіш’ю допоможе підвищити цінність вашого товару для вашого покупця.