Друк логотипу на папері тишею

 

Тішью (з англ. tissue—серветка) — дуже тонкий папір, яка рідко використовується в якості самостійної упаковки. Матеріал відрізняється витонченістю і ніжністю, а також може бути представлений у різних відтінках. Використовується tissue для наповнення коробок, декорування поверхонь, створення унікальних вітальних листівок і так далі. 

Тішью не завжди може використовуватися як самостійна упаковка, так як вона не може надійно захистити товар від пошкоджень і забруднень. Але цей ніжний папір чудово доповнить основну упаковку.

У тішью можна «закутати» товар перед тим, як покласти його в коробку чи пакет. Так ви зможете додатково захистити виріб і зафіксуєте його в упаковці, заповнивши пустий простір. Упаковка товару з брендованою тішью — це додаткові позитивні емоції вашого покупця.

Ви можете вибрати відповідний колір тішью, а «Аттоліс» надрукує на ньому все, що ви забажаєте.

Друк логотипу на кальці в Києві — це можливість завоювати прихильність покупців і зробити акцент на оригінальності пропонованої продукції. Замовник може вибрати будь-який колір матеріалу за своїм бажанням, а також вказати на ньому будь-яку інформацію.

Друк на папері тіш’ю: висока якість за доступною ціною

Щоб замовити друк на папері тіш’ю в Дніпрі, скористайтеся послугами фахівців компанії «Аттоліс». Для створення унікальних виробів тут використовується високоточне обладнання, якісні витратні матеріали та інші додаткові елементи. 

Друк логотипу на папері тіш’ю в Харкові виконується професійними дизайнерами, які знають: 

  • як правильно розробити стиль виробу;
  • як підібрати колір матеріалу;
  • як робити акцент на деталях. 

Друк на пакувальному папері тіш’ю допоможе привернути увагу покупців і без особливих зусиль домогтися бажаного результату.

Оставьте заявку и мы с вами свяжемся в ближайшее время