Поліграфія в друкарні «Аттоліс»

Поліграфічна продукція є справжнім обличчям компанії. Візитки, листівки, буклети та інші друковані вироби першими потрапляють у поле зору клієнтів, партнерів і конкурентів. Правильно розроблені та оформлені матеріали допомагають сформувати позитивний імідж як компанії, так і її керівника.

Поліграфія «Аттоліс»: переваги та особливості друку

Якісна поліграфія перш за все повинна бути конкурентоспроможною. Замовляючи у нас друковані матеріали, ви зможете скористатися наступними перевагами спільної співпраці:

 • Досвід співробітників. Наші дизайнери знають, як зробити вашу друковану продукцію такою, що максимально запам'ятовується.
 • Мінімальні терміни виготовлення візиток, буклетів, наклейок, листівок та інших друкованих матеріалів. Якщо необхідно зробити терміновий друк, ми впораємося із замовленням протягом лише одного дня.
 • Доступна ціна поліграфічних послуг. Завдяки прямим закупівлям матеріалів для друку наші клієнти мають можливість зробити замовлення досить великого тиражу за прийнятною вартістю.
 • Консультативна допомога. Наші фахівці допоможуть розробити максимально ефективний дизайн візиток, конвертів, меню та іншої друкованої продукції. У нас ви зможете замовити унікальні вироби, які точно не зустрінуться у ваших конкурентів.
 • Використання передових технологій. Якщо необхідно надрукувати великий тираж, у цьому випадку використовується офсетний спосіб друку. Цифрова методика є придатною для невеликих партій візиток, буклетів або листівок. Що стосується ексклюзивних зображень на різних поверхнях, варто розглянути такий метод, як шовкографія. За допомогою друку такого типу ви зможете створити дійсно оригінальні вироби.

Послуги поліграфії сьогодні користуються високою популярністю. Ми допоможемо правильно розробити дизайн друкованої продукції, яка стане незамінним засобом у формуванні іміджу вашої компанії.

Поліграфічні послуги компанії «Аттоліс»

Наша продукція відрізняється бездоганною якістю, високою чіткістю, гармонійним дизайном і доступною ціною. Ми надаємо поліграфічні послуги по всій Україні, серед яких:

 • Друк квитків для заходів як великим, так і малим тиражем. 
 • Блокноти. Така друкована продукція використовується протягом тривалого проміжку часу. Отже, реклама на блокнотах є досить ефективною.
 • Брошури з м'якими обкладинками. Сторінки на спіралі можуть використовуватися для оформлення міні-каталогів, прайс-листів та інших інформаційних продуктів.
 • Буклети. Складені листи картону можуть містити інформацію про товари або послуги, а також виступати в ролі конверта для пластикової карти.
 • Візитки. Ми допоможемо створити оригінальні корпоративні, ділові та персональні міні-картки з усією необхідною інформацією.
 • Календарі є корисними подарунками як для ділових партнерів, так і для клієнтів компанії. У нас можна замовити настінні або настільні вироби, які точно не залишаться без уваги. Якщо виникає необхідність, ми виготовимо маленькі кишенькові календарики, які будуть постійним нагадуванням про вашу продукцію.
 • Листівки. Яскраві листівки з логотипом компанії стануть відмінними елементами на будь-яке свято.
 • Меню. Ця друкована продукція є найпершою, яку просить відвідувач ресторану або бару. Якщо меню буде правильно оформленим і максимально інформативним, це позитивно вплине на формування іміджу вашого закладу.

Поліграфічні послуги на замовлення — це можливість зробити акцент на деталях і ефективно прорекламувати товари або послуги компанії. 

Як оформити замовлення в друкарні «Аттоліс»?

Замовлення послуг друкарні можна оформити на офіційному сайті компанії «Аттоліс». Наші фахівці зв'яжуться з вами відразу після звернення, а також озвучать актуальні ціни на послуги друкарні. 

Якщо ви не можете визначитися з вибором типу друку, представники цифрової друкарні роз'яснять всі плюси й мінуси тієї чи іншої методики. Користуючись послугами друкарні «Аттоліс» в Україні, ви вибираєте високу якість, оперативність, унікальний дизайн і доступну вартість друкованої продукції.