Друк календарів

На відміну вид звичайних календарів, корпоративний календар — це не тільки робочий інструмент, але й рекламний, де позначені важливі для організації дати, основні робочі контакти й елементи фірмового стилю компанії. Корпоративні календарі можуть бути корисним подарунком для існуючих і потенційних клієнтів, ділових партнерів та інших учасників ринку.

 

Вимоги до макету і якості виконання

 

Корпоративні календарі є довгостроковою рекламною продукцією, яку використовують не одноразово, а протягом цілого календарного року, тому продукція має бути високої якості.

Календар оформлюється в корпоративному стилі компанії-замовника, у випадку, якщо календар багатосторінковий, на кожній сторінці на визначеному місці може бути розміщений логотип компанії.

 

Основні види календарів:

 

  • настінні: календар-плакат, перекидний календар на пружині чи з бігунком (стрічкою);
  • настільні: «хатинка», «пірамідка».  Обидва варіанти припускають розміщення зображення з усіх сторін;
  • кишенькові календарі: мають стандартний розмір кишенькового календаря: 100 мм х 70 мм. Такі календарі можуть бути виконані з ламінованим покриттям або без нього, з округлими краями або іншими видами післядрукарської обробки.

 

Компанія поліграфії «Аттоліс» виконує друк різноманітних видів календарів на замовлення відповідно до ваших побажань і вимог.

Приклади робіт