Друк каталогів

Каталог — це один із видів рекламної продукції компанії, який є довідковим виданням для ознайомлення клієнтів з видами товарів та послуг і їх детальним описом. За якістю виконання каталогу можна судити про рівень бізнесу, його позиції у даній галузі, перспективи співробітництва з даною компанією. Якісно виготовлений каталог приверне увагу потенційних покупців, які можуть стати постійними клієнтами і діловими партнерами.

 

Види каталогів

 

Довідковий каталог містить детальну інформацію про товари та послуги. Такий каталог може бути надрукований на недорогому папері, з використанням однієї фарби і без післядрукарської обробки.
 

Рекламний каталог, як іміджевий інструмент, оформлюється барвисто, відповідно до фірмового стилю компанії, додатково застосовуються різні види обробки для надання каталогу індивідуальності і високого статусу (ламінація, глітерне виділення, нанесення УФ-лаку і т.д.). Кожна позиція товару чи послуги розташовується у вигляді окремого блоку. Блок містить фотографії товару й наочних зразків його використання, детальні характеристики товару чи послуги, може бути вказана вартість кожної позиції. Каталог використовується як роздатковий матеріал  на виставках, презентаціях, форумах, конференціях. Рекламний каталог може бути періодичним з додатковим блоком новин компанії.

Компанія «Аттоліс» виконує друк різноманітних видів каталогів на замовлення відповідно до ваших побажань і вимог.

Приклади робіт