Друк дипломів і грамот

Печать дипломов и грамот

 

Дипломи та грамоти вже давно використовують не тільки на офіційних урочистостях, але і на корпоративних і розважальних заходах.

Різними грамотами нагороджують переможців конкурсів і змагань, учасників семінарів і відзначають успіхи співробітників.

Вручення дипломів та грамот, не тільки офіційних, але і розважальних - відмінний спосіб подарувати приємні емоції одержувачам і залишити позитивне враження про вашу компанію або заході.

Щоб замовити друк, ви можете зв'язатися з нами за телефоном: +380 (97) 790-90-00, написати в месенджерах або через форму зворотного зв'язку і ми надамо вам пораду з питань вартості, строків виготовлення та будь-яким іншим питанням друку.

 

 


Друк дипломів і грамот з можливістю обробки

Виробничі потужності "Аттолис" дозволяють в оптимальні терміни виготовляти поліграфічну продукцію як малими, так і великими тиражами, крім того:

  • ми контролюємо всі етапи виробництва і використовуємо якісні матеріали;
  • ми допоможемо підібрати оптимальний варіант картону для ваших дипломів або грамот і після того, як виконана друк, запропонуємо різні види декоративної обробки: сліпе тиснення, тиснення фольгою, нанесення Гліттера (блискіток), UV-лакування, Silk Foil;
  • на додаток до сертифікатів і грамотам, ви можете замовити у нас і упаковку для призів, подарунків, сувенірів (коробки, подарункові пакети).

Оставьте заявку и мы с вами свяжемся в ближайшее время