Виготовлення та друк рекламних листівок

У якості рекламної продукції листівка не має собі рівних за простотою виконання  та ефективністю впливу на потенційного покупця.

Переваги рекламних листівок:

 

  • висока швидкість виробництва;
  • зручний розмір;
  • широка цільова аудиторія;
  • прийнятні ціни на виготовлення.

 

Листівка — це друкований аркуш з розміщеним текстом (ілюстрацією, зображенням) з обох сторін або на одній стороні. Основне призначення даного виду поліграфічної продукції — це швидке розповсюдження інформації про майбутні акції, заходи, знижки, про відкриття нових торговельних точок та ін. Саме тому друк листівок повинен бути не тільки якісним, але й витриманий за термінами.

Листівки відносяться до динамічного типу поліграфічної продукції— їх роздають з рук у руки рекламні агенти, листівки кладуть у поштові скриньки, розкладають на стендах у магазинах, кафе, ресторанах. Способи і локації розповсюдження листівок визначаються відповідно до цільової аудиторії компанії-замовника. Чим швидше інформація дійде до клієнтів, тим ширшим буде обхват цільової аудиторії, тим сильнішим буде рекламний ефект.

Компанія поліграфії «Аттоліс» виконує друк різноманітних видів листівок на замовлення відповідно до ваших побажань і вимог.

Приклади робіт