Друк наклейок

Друк наклейок та етикеток, що стікерів - це дуже зручно і економно, на них можна надрукувати інформацію про товар і наклеїти на коробки, на пластикові пляшки, бляшані банки, будь-яку тару.

З недавнього часу наклейки і стікери стали затребуваними в якості рекламної продукції, тому що вони привертають увагу, створюють стиль компанії і викликають приємні емоції, інтерес. Друк наклейок виконується на спеціальній плівці, що самоклеїться або самоклеїться папері.

Якщо замовити наклейки в друкарні ATTOLIS, то ви отримаєте недорогі і якісні вироби. Їх можна клеїти на різні поверхні: папір, картон, пластик, кераміку, скло.

Виготовлення фірмових наклейок на замовлення

Наклейки також можуть бути дорогими і представницькими, якщо додатково облагородити їх якимось із запропонованих способів:

  • тисненням;
  • нанесенням «високого лаку» методом Silk Foil або матовим покриттям Soft Touch;
  • нанесенням на окремі деталі гліттерного лаку.

Ціни на всі наші послуги прораховуються в індивідуальному порядку і залежать від обсягу замовлення і складності післядрукарської обробки. Будь ласка, з усіх питань телефонуйте +380 (97) 790-90-00, пишіть нам в месенджерах або залишайте ваше запитання у формі зворотного зв'язку і ми передзвонимо.

Наші замовники з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя та інших міст України вже встигли оцінити високу якість нашої продукції і індивідуальність підходу до кожного клієнта.

Компанія «Аттолис» виробляє друк наклейок та стікерів на:

  • папері, що самоклеїться,
  • самоклеящейся плівці,
  • і зворотні наклейки на вікна.

Які є види і в чому особливості виготовлення наклейок?

Види і застосування фірмових наклейок:

  • Наклейки можуть замінювати друк на упаковці в Харкові. Наприклад, фірмові наклейки можна клеїти на стандартні білі коробочки для їжі на винос, або на наклейках-етикетках для пластикової тари вказується повний товарний інформація про продукт, і наклейка-етикетка клеїться на тару.
  • Наклейками з логотипом можуть опломбувати упаковку в магазинах - замовити друк стікера і помістити його на місце відкриття коробки.
  • Фірмові стікери з образами і героями, жартівливими фразами - абсолютний тренд. Їх клеять на телефони, ноутбуки, щоденники. Тому важливо, щоб стікери були високої якості і довше зберігали яскравість і первинний вигляд.

У ATTOLIS якісний друк наклейок в Одесі. Ми застосовуємо технології, які захищають ваші наклейки від стертості. Всі послуги з виготовлення під замовлення наклейок або стікерів виконуються за низькою вартістю.

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб зв'язку для прорахунку і замовлення друку: зателефонувати +380 (97) 790-90-00 | заповнити форму зворотного зв'язку | написати нам в месенджерах.

Ми працюємо з замовниками по всій Україні.

Оставьте заявку и мы с вами свяжемся в ближайшее время