Друк квитків

 

Друк квитків для різних заходів є дуже популярною послугою, тому що виробляти якісні вироби самостійно без сучасного обладнання неможливо.

Компанія ATTOLIS друкує квитки як малими, так і великими тиражами з урахуванням особливостей виготовлення.

Ми надаємо послуги друку вхідних квитків за доступною вартості і гарантуємо кращу якість.

Різновиди квитків

У кожного виду квитків є свої особливості:

  • Друк квитків з нумерацією. Такий вид поліграфічної продукції використовують в театрах, на концертах, де необхідно вказувати номер ряду, номер місця, номер квитка.
  • Друк лотерейних квитків. Це квитки для рекламних кампаній з верхнім стирані шаром (скретч-покриттям). Відмінний вид акцій, які можна проводити на відкритті магазину, ювілеї магазину, міських святах або інших заходах. Друкують такі квитки за допомогою цифрової або офсетного друку, з огляду на розмір тиражу.
  • Друк транспортних квитків. Друк квитків для проїзду можлива з нумерацією та персоніфікацією, враховуючи побажання клієнтів.

Друк змінних даних на квитках

На кожному квитку можуть друкуватися дані, які не повторюються: штрихкод, QR-код, багатозначний номер. Важливо, що на кожному квитку номер або код унікальний, при вході на захід ці дані скануються або частина квитка з номером відривається при вході.

На виробництві ATTOLIS встановлені 2 машини цифрового друку Xerox Nuvera, завдяки чому друк запрошень або іншої продукції виконується в самі стислі терміни.

Нанесення лінії перфорації на квитках

Часто квиток складається з двох частин, між якими наноситься лінія перфорації. Наприклад, в квитках для дитячих новорічних вистав - частина квитка для входу в концертний зал, а інша частина піде для подарунка.

Або при друку квитків на концерт: частина квитка залишається у контролера, а друга частина - у відвідувача. Якісна перфорація дозволяє відривати частину квитка, не пошкодивши його.

Нанесення скретч-покриття при друку квитків

При друку лотерейних квитків або акційних фішок на номери наноситься скретч-покриття. Такі квитки або фішки можуть використовуватися при проведенні промоакцій. Наприклад, акції фішки з номерами часто вкладаються в упаковку зі снеками, при цьому певні номери на фішках виграшні.

ATTOLIS оперативно друкує великі тиражі зі змінними даними і завдає скретч-покриття на номери.

У ATTOLIS ви можете замовити виготовлення квитків для різних цілей: друк квитків на автобус і інші транспортні квитки, барвисті театральні, особливі з дизайнерського картону з декоративною обробкою.

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб зв'язку для прорахунку і замовлення друку: зателефонувати +380 (97) 790-90-00 | заповнити форму зворотного зв'язку | написати нам в месенджерах.